سالنامه اول

 

معرفی سالنامه:

دپارتمان تخصصی زبانهای خارجی با هدف آموزش لغات و اصطلاحات تخصصی در رشته های تحصیلی و شغلی گوناگون همراه با مدیریت زمان و ایجاد تمایل به امر یادگیری زبان، سالنامه زبان انگلیسی را ارائه می نماید. لازم به ذکر است ارائه سالنامه زبان به زبانهای دیگر نیز در دستور کار دپارتمان می باشد.

 

مزایای کاربردی سالنامه:

 سطح مطالب این سالنامه برای استفاده اغلب افرادی که تا حدودی آشنا به زبان انگلیسی هستند و با اینحال نیاز مبرمی به افزایش دامنه لغات و اصطلاحات کاربردی روز و درک مفاهیم زبانی از طریق اینترنت و سایر کتب و منابع انگلیسی که برایشان ضروری است را دارند تعیین گردیده است.2- استفاده روزانه از صفحات سالنامه برای یادگیری بهتر لغات و واژه های مرتبط و تمرین خواندن در پایان هر هفته.


مدیریت زمان سالنامه :

در این سالنامه جدول مدیریت زمان همانند دیگر طرحها برای نخستین بار است که به صورت کاملا دانش بنیان و چند منظوره (مدیریت و آموزش) ارائه می گردد و با استفاده از این جدول به راستی می توانید برنامه روزانه و هفتگی خود را تنظیم نموده و به نحو موثری از اوقات خود استفاده نمایید و با دریافت گواهینامه های ILAS نتیجه مناسبی از آموزش خود داشته باشید. 


فهرست موضوعی مطالب:

با توجه به موضوع تخصصی سالنامه زبان فهرست مطالب در 6 ماه اول و دوم بطور مجزا ارائه گردیده است و نکته جالب اینکه در فهرست بندی مطالب مناسبتها و رویدادهای تاریخی، مورد ملاحظه و توجه آموزشی نیز قرار گرفته است.

مدیریت هوشمند ساعات زندگی:

از همان ابتدای استفاده از سالنامه هر روز برنامه 24 ساعته روز بعد خود را تنظیم نموده و تعداد ساعاتی که برای هر برنامه در نظر دارید را یادداشت نمایید. ظرف هفته اول به راحتی قادر خواهید بود ساعات زندگی خود را هوشمندانه برای همیشه تنظیم نمایید.

اجزاء کاربردی از نگاه سالنامه:

انواع سر فصلها در سالنامه زبان مدیریت و تنظیم می گردد: تمرین لهجه و روانی بیان، درج ساعات کاری، مطالعه درسی، مطالعه آزاد غیر درسی، مطالعه مطالب انگلیسی سالنامه( شامل CD و...)، ملاقاتها، عبادات، زمان رفت و آمد، فوق برنامه ها، ورزش،تغذیه،نظافت شخصی، امور پیش بینی نشده و ساعت خواب.

اجزاء کاربردی از نگاه تقویم:

جدول تبدیل فارنهایت به سانتیگراد، فاصله بین شهرهای کشور، جداول اندازه گیری، پیش شماره شهرهای کشور و دفترچه تلفن

تنوع در جلد و درج لوگو:

سالنامه زبان نه تنها شامل گرایشهای 5 گانه (اقتصادی،مهندسی،دانستنیهای عمومی، پزشکی و گردشگری) می باشد، بلکه آن را می توان در 2 نوع جلد گالینگور و چرمی در رنگهای متنوع، سفارش و تهیه نمایید. همچنین در قسمت جایگزین لوگو، شما می توانید نشان شغلی خود را همراه با درج 16 صفحه از معرفی خدمات حرفه ای خود جهت ارسال هدیه و عیدانه و مانند آن درج نمایید.

 

 

کاتالوگ سالنامه 

/ 0 نظر / 35 بازدید